MEDALE • FAQ
  Kontakt   Użytkownicy   Szukaj

Użytkownik:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Obecny czas: Pon 23 Sty, 2017 18:49
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5375 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 355, 356, 357, 358, 359
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon 26 Gru, 2016 22:19 
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: VW T5
Silnik: 2,5 TDI
Witam wszystkich miłośników forum.
Od kilku dni jestem posiadaczem T5 2,5 TDI 130KM (3osobowy furgon) long.
Do tej pory ,przez osiem lat byłem posiadaczem T4 multivan 102KM.
Chciałbym powitać i prosić o wyrozumiałość ale także o prostowanie mnie i pomoc w moich postach
Jestem z Płocka i mam na imię Piotr log(hubsson)
Pozdrawiam

Temat postu: Tutaj sie witamy!!!
PostWysłany: Wto 27 Gru, 2016 23:41 

Samochód: Sprinter 903
Silnik: 2.2CDI 130KM
Witam ponownie po 6 latach.

Kiedyś jako Hamer jeździłem czerwonym T4 1.9D, na dzień dzisiejszy jako 1107Hamer śmigam Sprinterem 313CDI przebudowywanym na pogotowie techniczne z karetki. Pochodzę ze Stargardu, a z wykształcenia jestem elektrykiem i tym też się zajmuję zawodowo, ale przy autobusach i ciężarówkach. W wolnych chwilach lubię pograć w grę, albo pośmigać 190ką w KJSach.

Ostatnio edytowany przez 1107Hamer Śro 28 Gru, 2016 22:50, edytowano w sumie 2 razy

Temat postu: Tutaj sie witamy!!!
PostWysłany: Śro 28 Gru, 2016 20:11 

Samochód: Boxer
Silnik: 3,0 HDI
Witam
Kiedyś dwa lata posiadałem T4 1.9D, teraz jestem właścicielem Peugeota Boxera 3.0HDI z 2011r w podwójnej kabinie.
Samochód w posiadaniu od miesiąca, więc etap poznawania i szukania zabudowy warsztatowej.
Pozdrawiam

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez tinker7, Pią 13 Sty, 2017 21:29, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: Wto 03 Sty, 2017 23:31 

Samochód: fiat ducato
Silnik: 3.0
Witam wszystkich "zabusiałych" na forum.

Widzę ,że jestem pierwszy dołączający do waszego grona w tym roku wiec nie pozostało mi nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia w Nowym Roku i szerokości w tej dżungli, w której trzeba znaleźć kawałek chleba.

pozdrawiam
Michał z Pabianic

PostWysłany: Pon 23 Sty, 2017 13:25 

Szanowni Państwo,

reprezentuję sieć reklamy internetowej Royal Ad. Zajmujemy się reklamą internetową z segmentu dóbr luksusowych.
Dla jednego z naszych Klientów- Mercedesa, poszukuję serwisów chętnych do współpracy przy kampaniach reklamowych w 2017r. Chodzi o całościowe działania reklamowe- miesięczne i roczne.

1) Chciałbym poprosić o wycenę kampanii banerowej w modelu cenowym FF na ROS dla wszystkich formatów, dostępnych na Państwa stronie na okres:
- miesiąca
- roku, działania do końca 2017 roku.
Jeśli posiadają Państwo w swojej ofercie jakieśnietypowe formy reklamowe, prosiłabym o podesłanie listy, wraz z ich wycenę dla danego okres.

2) Nasz Klient chciałby także włączyć w kampanię działania content, czekam na Państwa wycenę dla:
a) artykuł sponsorowany z promocją na witrynie przez miesiąc czasu i działaniami Social Media (FB, Insta)- możliwość dodania postu na FB czy zdjęcia na INSTA. Ilość postów uzależniona od trwania kampanii czy ustaleń z klientem.
b) pakiet artykułów - emisja jednego miesięcznie do końca 2017r.- charakterystyka artykułu tak jak powyżej

3) Klient jest również zainteresowany możliwościami mailingowymi Państwa serwisu. Poproszę o wycenę wysyłki mailingowej w modelu CPM i FF oraz o podanie dokładnych informacji i specyfikacji Państwa bazy mailingowej: wielkość bazy, czy jest to baza imienna, do kogo jest skierowana, czy istnieje jakakolwiek możliwość targowania, specyfikacja techniczna – wielkość kreacji, wielkość pliku itp.

4) Liczymy również na Państwa propozycję zintegrowanych działań reklamowych dla tego klienta- interesują nas wszystkie działania reklamowe- miesięczne i roczne (do końca 2017r.)

5) Potrzebuję także aktualnych statystyk strony zawierających liczbę unikalnych użytkowników (UU) i odsłon strony (PV), w przedziale miesięcznym i rocznym.

Będę wdzięczny za przesłanie oferty najszybciej jak się da- wycena jest pilna, musimy przekazać informację klientowi najszybciej jak to możliwe.

W razie jakichkolwiek pytań- jestem do dyspozycji.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5375 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 355, 356, 357, 358, 359

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości