Strona głównaMEDALE • FAQ
ZALOGUJ  •  REJESTRACJA
     Użytkownicy   Szukaj

Użytkownik:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Obecny czas: Nie 16 Paź, 2016 07:58
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)





Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: korporacja busow
PostWysłany: Pią 17 Gru, 2010 08:20 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Lis, 2009 22:49
Posty: 597
Miejscowość: LUBIN
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Samochód: Fiat Scudo
Silnik: 2,0 Multi Jet 140km
ibodek - masz na przykład takie strony jak www.wysyłajnajtaniej.pl i oni mają tanie przesyłki i umowę z DHL więc koszt wysyłki masz taki jak byś miał podpisaną umowę z DHL na wysyłanie większej ilości paczek a wysyłasz sobie np tylko 1 ;D


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: korporacja busow
PostWysłany: Nie 09 Lut, 2014 15:44 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Śro 05 Lut, 2014 18:47
Posty: 11
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: Sprinter 312 i Lt 35
Silnik: 2.9D i 2.5 TDI
jkp83 napisał(a):
witam , co myslicie o korporacji busow , zlozonych z prywatnych przewoznikow ktorzy maja busa lub dwa , i zorganizowac sie w jedna duza korporacje ktora ma oddzialy np w wielkopolsce w wiekszych miastach , np poznan , konin , gniezno itp , ?



Albo cały kraj,w każdym województwie załóżmy jeden lub dwóch przewożników lub inne większe podzielenie i ja codziennie jeżdzę po województwie świętokrzyskim i ościenne województwa robię to mogę przy okazji komuś coś zawieść i tak w drugą stronę zawsze koszty mniejsze.Także np z Łodzi do Krakowa: ktoś przywozi do Piotrkowa bo najdalej tam jeżdzimy a my dalej komuś do Proszowic też przy okazji jesteśmy albo do samego Krakowa.Tylko mówimy o przewozach w niedużych ilościach a nie pełny samochód bo wtedy to wiadomo że leci z Łodzi do Krakowa.Zawsze mogę komuś pomóc albo ktoś mnie i zawsze coś dodatowo się zarobi.


Góra
 Profil  
 
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cronPowered by phpBB © 2022 phpBB3 Group