Strona głównaMEDALE • FAQ
• Wyloguj [ Alexa [Bot] ] • Zarządzaj profilem
     Użytkownicy   Szukaj

Ostatnia wizyta: Pon 09 Gru, 2013 10:26

Obecny czas: Pon 09 Gru, 2013 10:26
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC





 [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto 01 Sie, 2006 13:54 
Offline
Szara Eminencja

Rejestracja: Czw 09 Lut, 2006 13:42
Posty: 760
Miejscowość: Bus-forum.pl
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Samochód: T4
Silnik: 2.5 TDI
Gdzie ubezpieczacie swoje wehikuły ?

Jakie macie doświadczenia z ubezpieczycielami ?

Czy są wypłacalni ?

Ile płacicie ?

Których ubezpieczycieli unikać ?

Ogólem wszystko o ubezpieczycielach i ubezpieczeniach



A tutaj cytat znaleziony na innym forum motoryzacyjnym:




Cytuj:
UWAGA!exclamation pzrestarzegam przed ubezpieczaniem sie w link4.Nie dajcie sie nabrac na ladna gadke i tanie ubezpieczenie.Przywypadku lub kradziezy dostaniecie tak po dupie ze samochodu wam sie odechce.Ja sie tam dalem zalatwic wiec posluchajcie mnie.Ubezpieczylem sie,wszytsko pzrez telefon szybko tanio i przyjemnie.MNiejsza o wlasciciela o znizki wszystko sie dla pana zaltwi byle pan kupil.TO JEST JEDNA WIELKA SZTUKA(kto byl w wojsku wie o co biega)Tak sie zlozylo ze oni nie spiesza sie ze zrobieniem zdiec samochodu, nawet chca zeby to KLIENT jechal do ich wyznaczonego goscia i tam laskawie poczekal na fotki.Czesto przyjmuja zlecenia lub inne rzeczy telefonicznie a po tygodni sie okazuje ze nic takiego nie bylo :exclamation: :exclamation: Trzeba dzwonic(KOSZTY!!) i alskawie czekac na jakiegos operatora ktory najczesciej zna wsyztsko to co ma napisane na kartce.Zle wyceniaja samochod.Jak pisalem w :burakach: walnalem psa.Okazalo si eze rzeczoznawcy pzryjecjali do mnie 3 dni pozniej :exclamation: POjecia mieli ze pozal sie boze ale wycenili znosnie, jak na takie straty.Wycenili mi samochod ale pozniej sie dowiedzialem ze pzreciez mam UDZIAL WLASNY :exclamation: :exclamation: w wysokosci 1400 zl.W praktyce oznacza to ze do tej sumy godze sie pokryc straty!!.Wiec starty wynosily 1600 zl - udzial wlasny 1400= 200 do reki :exclamation: Ale zostala mi ostatnia rata 337zl wiec musze jeszcze doplaic jakies 137 zl :exclamation: Nie moglem sie z nimi dogadac w zadnej kwesti.Olali moj bank i dlatego bylem ciagle meczony o ubezpieczenie.Nie poinformawali przy umowie co to oznacza udzial wlasny , decyzja o odszkodowaniu zapadla bardzo pozno klient to dla nich smiec.
Przestrzegam raz jeszcze i mowie- jesli chcesz sie dobrze ubezpieczyc lepiej doloz 400 zl i nie martw sie o jutro
Oby wam nic takiego sie nie przytrafilo.
pozdrawiam

_________________
http://bus-forum.pl


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 01 Sie, 2006 14:32 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 03 Maj, 2006 19:11
Posty: 799
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Samochód: duże i małe
Silnik: razem 580 KM
Ja ubezpieczam w HDI, za mojego T4 płace 200zł na pól roku(max zniżka i nie doliczają mi za mój wiek). Troche aut sprzedaje i tam przynajmniej zawsze zwracaja mi niewykorzystane OC (do reki i bez problemu). Nie wiem jak z odszkodowaniem bo jeszcze mi sie nic nie przytrafiło (odpukać).


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 07 Wrz, 2006 21:18 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 01 Mar, 2006 21:56
Posty: 42
Miejscowość: z kÄ…townii
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Jeśli ma być tanio to polecam Compensę. Za roczne ubezpieczenie mojej Caravellki (OC+AC) płacę tylko 1700 zł, podczas gdy np. w PZU i Warcie wyliczyli ok. 4500-5000zł. A pytanie dlaczego tak tanio? Ponieważ VW T4 dla Compensy to nie jest auto osobowe tylko samochód zaliczany do grupy aut specjalnych.
A co do odszkodowań, to nie mam pojęcia - na szczęście nigdy nie musiałem korzystać.
pozdr

_________________
bsado
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 07 Wrz, 2006 22:16 
Offline
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 14 Kwi, 2006 18:36
Posty: 326
Miejscowość: wziąć na t5 busko-z
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: VW T4
Silnik: 2,5tdi
A ja wam dam przykład oc TU "CIGNA" ok 300 zł na rok a auto casco płace tylko od Mercedesa od wartości 20tys w PZU opcja tylko kradzież 230zł jakbym chciał pełne AC ok 1000zł ale mnie chodzi w razie czego o rekompensacje szkody a nie o to żeby na ubezpieczeniu zarobić
to co kolega napisał wyżej oznacza że ma t4 o wartości pow 200 000zł chyba jakaś limitowana wersja?
t4 nie ubezpieczam AC bo mi szkoda pieniędzy OC też Cigna i też ok 300 zł na rok

_________________
artek30
VW t4 1,9td t42,5 tdi
HONDA XL600V transAlp
K-750
MB c200d jestem też na: http://www.w202.pl


nie pożądaj żony bliźniego swego... nadaremnie


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 09 Wrz, 2006 09:03 
polecam wszystkim HDI za t4 płace troszkę ponad 400zł rocznie. i nie ma kłopotu z odszkodowaniem


Góra
   
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 25 Lis, 2006 20:34 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 20 Lis, 2006 21:22
Posty: 1263
Miejscowość: Poznań
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy
Samochód: Ducato
Silnik: 2.3jtd
404 zł OC na rok za T4, max znizki w poznaniu w pocztowym TU


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 08 Sty, 2007 20:06 
Offline
Ekspert
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 17 Gru, 2006 11:10
Posty: 380
Miejscowość: Stalowa Wola
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Samochód: T4 150 99' atlantis
ja dwa dni temu przezylem szok auto jest zarejestrowane na mame (60% znizki ma ) a ja jestem wspolwlascicielem. w Warcie wyliczyli 1560zł :roll: pozniej bylem w jakis samopomocach, compensa i podobnym na poczatku wyliczali ubezpieczenia na rok w okolicach 700-900zł ale pozniej jak pani doczytała ze auto jest na 8 miejsc to w kazdej firmie dolicza 200% do ceny ubezpieczenia wiec chore pieniadze ...
poszedlem do hdi asekuracja i pewien pan ubezpieczyl mi autko za 497zł razem z nw na caly rok.
No to pojechalem do domu ucieszony ze zalatwilem sprawe, zachwile telefon i doczytal ze moje auto jest na osiem miejsc i ze niestety musimy anulowac polise. Umowilismy sie na nastepny dzien. Pozniej zadzwonil jeszcze raz i Pan powiedzial ze jezeli napisze oswiaczenie ze auta bede uzywal tylko w celach prywatnych to oni odstapia od tej zwyzki.
Jak by bylo 7 miejsc to by problemu niebylo


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 09 Sty, 2007 12:52 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Pią 24 Lis, 2006 23:37
Posty: 36
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
ja mam dwa autka w Compensie i ...mieszane uczucia.

1-w roku 2003 ukradli mi transita-nie było problemu z wypłatą tylko troche sie czekało na kase bo okolo 2 miesięcy

2-sprawa jeszcze sie ciągnie-w listopadzie 2006 miałem wypadek w Hiszpani-
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Compensa nie zwraca kosztów holowania

co mnie wyniosło 2000 Euro
Auto stoi rozbite juz w Polsce od 18 VII 2996 i ... nic jeden rzeczoznawca wycenił teraz mechanik musi zrobic swoją wycene a to wszystko kosztem czasu co dla mmnie jest najbardziej cenne. bo jak auto stoi to ja kasy na nim nie zarabiam.

Powiedźcie mi jak to: auto odstawiam do blacharza i jaka jest kolejność "wykonywania działań" ? co Ubezpeczalnia ma robic i ja a co mechanik??? prosze o odpowiedz bo moze trzeba gdzies napisac zeby tych #$%^& pospieszyć.

_________________
[you] widzę Cię


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czw 25 Sty, 2007 14:29 
ja dwa dni temu ubezpieczyłem w HDI asekuracja i wyszło mi 377zł, z czego 342 zł za OC (pełne zniżki) i 35zł za NNW (na 5tys.). W dodatku nie robią żadnych problemów z współwłaścicielstwem nawet osoby poniżej 22 lat. AC wyliczyli mi na około 550zł. Nie wiem jeszcze jak z wypłacalnością, ale mam nadzieję że nie będę się musiał przekonywać.


Góra
   
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon 26 Lut, 2007 23:22 
Fanatyq napisał(a):
Gdzie ubezpieczacie swoje wehikuły ?

Jakie macie doświadczenia z ubezpieczycielami ?

Czy są wypłacalni ?

Ile płacicie ?

Których ubezpieczycieli unikać ?

Ogólem wszystko o ubezpieczycielach i ubezpieczeniach



ja bym dopisał pytanie - jak jest zarejestrowany samochód - osobowy/ciężarowy ?


Góra
   
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 28 Lut, 2007 17:27 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 09 Kwi, 2006 10:37
Posty: 614
Miejscowość: warszawa
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Ja kilka dni temu zapłaciłem drugą rate w PZU 257zł. Płace zawsze co pół roku i coraz mniej o ok. 10zł. Pół roku miałem "dzwona" nie ze swojej winy i czekałem ok. 1.5miesiąca na pieniądze,myślałem że kurwicy dostane,miałem dostać po 2 tygodniach a zbywali mnie tyle czasu.Wysokość OC zależy od tego czy auto jest osobowe czy ciężarowe.Jak miałem 7osobowego T4 to płaciłem ponad 500zł za pół roku a jak kupiłem tego T4-ciężarowy to zostałem mile zaskoczony,o połowe mniej.I co ważne w razie wypadku to niegodzić się na bezgotówkową naprawe.!


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Śro 07 Mar, 2007 15:24 
ja płacę rocznie OC + NW w PZU w Warszawie za Mercedesa V-klasse 2,2CDI 670 zł (z małym hakiem). Uważam że to bardzo tanio jak na PZU ;)


Góra
   
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob 10 Mar, 2007 23:08 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 01 Lut, 2007 14:04
Posty: 1350
Miejscowość: Bromberg
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 126 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Samochód: no mam jakis tam
Silnik: mocny
warta bydgoszcz oc 2.5 tdi osobowy 550 zl max znizki
warta bydgoszcz ac 35 tys suma ubezpieczenia 1400 zl max znizki
.................................
bydgoszcz posrednik ubezpieczeniowy
" cristoferson "
601 63 67 83 krzysztof
plecam uczciwy czlowiek

_________________
www.jeden-procent-podatku.xt.pl


Ostatnio edytowany przez stefany, Sob 25 Paź, 2008 07:25, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto 20 Mar, 2007 15:05 
a ktore z ubezpieczen najlepiej działa poza granicami polski?
czy mozna dokupic dodatkowe ubezpieczenie?

ja do tej pory kozystałam z PZU PAKIET i niestety porazka na całej lini okazało sie ze na terenie uni jest tylko od kradziezy za hol po spotkaniu z zajaczkiem musielismy zapłacic sami az do polskiej granicy(60km) potem luz zadarmo ale tylko 125km wiec reszte znow trzeba zapłacic


Góra
   
 
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 22 Kwi, 2007 18:52 
powstalo nie wiem kiedy takie towarzystwo pocztowe
ubezpieczenie OC, AC NW peugeot partner 20% zniżek -całośc 1377zł

[ Dodano: Nie 06 Maj, 2007 09:28 ]
VW LT 35 PZU , OC+AC+NW pełna opcja nie ma udziału własnego znizka 20% wartosc auta ok 55tys cena ubezpieczenia 2733zł


Góra
   
 
 
 [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2022 phpBB3 Group