Strona głównaMEDALE • FAQ
• Wyloguj [ Alexa [Bot] ] • Zarządzaj profilem
     Użytkownicy   Szukaj

Ostatnia wizyta: Pią 13 Gru, 2013 16:26

Obecny czas: Pią 13 Gru, 2013 16:26
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC





 [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw 24 Mar, 2011 23:45 
Online
Sponsor 2013

Rejestracja: Śro 21 Lis, 2007 15:25
Posty: 5433
Miejscowość: Mazowieckie,Temporary-GB
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy
Samochód: Silny jak kon
Silnik: Lubi paliwko z Orlen
pit373 napisał(a):
Sterciu napisał(a):
Varta około 1100zł/rok ,



to bardzo drogo ci policzyli. ja co prawda od roku mam pojazdy zarejestrowane w lesznie, ale różnica w stosunku do poznania to parę zł. a mam 60% zniżek i zero zwyżek.
natomiast na pewno mieli taniej w mtu i pocztowym, ale dla mnie taniej wychodzi bo jeszcze mam AC na inne pojazdy i budynek ( w sensie, że gdyby nie oc to za budynek i AC bym płacił więcej).


Masz w pakiecie tak jak ja i wychodzi wtedy taniej bo jak dobrze pamietam dochodzi znizki 20%

Sterciu a w Hestii patrzyles :?:

_________________
Sprzedam silnik 2,4D i caly osprzet napedowy do Vw T4.
Oraz 4 felgi z oponami Barum, gumy jak nowe.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej.


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pią 25 Mar, 2011 00:29 
Offline
Sponsor 2012
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Maj, 2007 07:52
Posty: 5562
Miejscowość: z dolnośląskiego
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Samochód: Sprinterx2
Silnik: jakies tam są
peters napisał(a):
pit373 napisał(a):
Sterciu napisał(a):
Varta około 1100zł/rok ,



to bardzo drogo ci policzyli. ja co prawda od roku mam pojazdy zarejestrowane w lesznie, ale różnica w stosunku do poznania to parę zł. a mam 60% zniżek i zero zwyżek.
natomiast na pewno mieli taniej w mtu i pocztowym, ale dla mnie taniej wychodzi bo jeszcze mam AC na inne pojazdy i budynek ( w sensie, że gdyby nie oc to za budynek i AC bym płacił więcej).


Masz w pakiecie tak jak ja i wychodzi wtedy taniej bo jak dobrze pamietam dochodzi znizki 20%

Sterciu a w Hestii patrzyles :?:


W Hestii po przeliczniu składki , samo oc wyszło ponad 650zl/rok

pocztowe juz sobie odpusciłem i nie spawdzałem nawet , MTU tez wyszło ponad 600zl za samo OC.

Nie spawdziłem Compensy bo najzwyczajniej o nich zapomniałem pomimo ze tam pakiety OC/AC/NNW na pozostale busy , ale compensa do najtańszych nie nalezy tez znów więc i pewnie ponizej 600zł by nie wyszła składka.

Wykupiłem juz OC w Liberty , zadzwoniłem , konsultanci do godziny 23 odbierają telefony więc ubezpieczylem i juz... Ogólnie tez powiedzili ze podrozaly i wczesniej napewno by nizsze składki były i to o około 100zl ale znów i tak nie ubezpieczali wczeniej podobno dostawczych.

Ja mam ubezpieczone tez budynki w Compensie więc tam w przypadku AC składki sa niższe , za kazdą kolejną polisę jakiś tam rabat jest, ale OC za Ducato co jest młodsze jakby nie było płacimy 670zl/rok (tez Compensa) i chyba w tym roku bede tez tańszego szukał bo na niego tylko OC mamy bez AC. A te co mają AC zostaną dalej u nich.

Co do składek wczoraj w kalkulatorze jednej z firm jak liczyłem to składka na kod poznański wychodziła mi o 46zł taniej , na kod Warszawki az 2,7zl taniej , na kod miejscowości oddalonej od Wrocławia o 800 metrów o tablicy kończacej miasto skladka wyszla 80zł nizsza... Dodam ze zmieniałem tylko kod pocztowy w kalkulatorze , reszta danych zostawala bez zmian i takie róznice wyszły. Dzisiaj wpisalem kod pocztowy miejscowości gdzie mam rodzine na podkarpaciu i tez niecałe 80zl taniej wyszło.

Na zachodzie potrafią to jakoś rozwiązac , w Niemczech od przyszlego roku podobno beda mogli niemcy na jedne tablice rej trzy auta zarejestrowac (do tejpory podobno pojazdy specjalne tylko tak mogli zarejestrować , typu kampery itd) , placic jedno ubezpieczenie i jeden podatek ale pod warunkiem ze bedzie to opłacone wszystko za najdrozszy w opłatach samochód... I tak w wielu krajach jest , Szwajcaria podobno , Austria podobno , mam kolege we Francji który twierdził ze u nich tez to wprowadzili nie dawno... tylko w PL bólic trzeba za kazde auto pomimo ze nimi wszystkimi na raz się nie pojedzie....


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Sob 18 Cze, 2011 14:23 
Offline
Sponsor 2012
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Maj, 2007 07:52
Posty: 5562
Miejscowość: z dolnośląskiego
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Samochód: Sprinterx2
Silnik: jakies tam są
Dziś ubezpieczylem Toyote tez w Liberty Direct 8-) . Przyszla mi kontynuacja z mBanku polisy na kwote okolo 471zł/rok (samo OC), miałem rozlozne na 4 raty więc wychodziło mi ze zapłaciłbym około 520zł , plus do tego NNW i jakies asistansy srasy duperasy. Sprawdziłem w kalkulatorze Liberty Direct ile by mi wyszlo i okazalo się ze jak bym był klientem ING BANK to dostałbym 10% zniżki , do tego 5% zniżki za kolejne auto u nich ubezpieczone i tym sposobem wyszlo mi 321zł/rok (samo OC) :D. Z tymze to przy składce płatnej za rok z góry , na raty wychodziło drożej bo okolo 385zł/rok więc zdecydowałem sie na pierwszą oferte 321zł :). Narazie ich oferty w przypadku OC są najtańsze jaie znalazlem jak dla mnie , ciekawe jak długo tak będzie :).

Ale musialem w piatek zalozyc sobie az konto w ING BANK :D.


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Sob 18 Cze, 2011 20:19 
Online
Sponsor 2013

Rejestracja: Śro 21 Lis, 2007 15:25
Posty: 5433
Miejscowość: Mazowieckie,Temporary-GB
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy
Samochód: Silny jak kon
Silnik: Lubi paliwko z Orlen
Cytuj:
Na zachodzie potrafią to jakoś rozwiązac , w Niemczech od przyszlego roku podobno beda mogli niemcy na jedne tablice rej trzy auta zarejestrowac (do tejpory podobno pojazdy specjalne tylko tak mogli zarejestrować , typu kampery itd) , placic jedno ubezpieczenie i jeden podatek ale pod warunkiem ze bedzie to opłacone wszystko za najdrozszy w opłatach samochód... I tak w wielu krajach jest , Szwajcaria podobno , Austria podobno , mam kolege we Francji który twierdził ze u nich tez to wprowadzili nie dawno... tylko w PL bólic trzeba za kazde auto pomimo ze nimi wszystkimi na raz się nie pojedzie....


W GB ciagnik siodlowy i naczepa maja te same nr.rejestracyjne.Odnosnie oplat nie wiem czy placi sie za jedna.
U nas kolego Sterciu to raczej nie przejdzie gdyz na gorze czekaja ciagle glodne bestie,nawet na 10gr. z naszego portfela.
Odnosnie swojego ubezpieczenia,bede sie zmagal juz niedlugo.Mam w Hestii,ale mysle wyciagnac jakis grosz gdyz mam peknieta szybe.W zaleznosci jak mnie potraktuja podejme decyzje o dalszej kontynuacji lub przeniose gdzie indziej.
Pier...dziele darmo pieniadze placic. :F

_________________
Sprzedam silnik 2,4D i caly osprzet napedowy do Vw T4.
Oraz 4 felgi z oponami Barum, gumy jak nowe.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej.


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Sob 18 Cze, 2011 20:28 
Offline
Sponsor 2012
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Maj, 2007 07:52
Posty: 5562
Miejscowość: z dolnośląskiego
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Samochód: Sprinterx2
Silnik: jakies tam są
Czytałem gdzies ze w całej Wspólnocie Unia chce wprowadzenia takiej mozliwości aby na jedne tablice były trzy auta zarejestrowane. Ale ile w tym prawdy to nie wiem bo to jakiś brukowiec chyba był...


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pon 02 Sty, 2012 16:48 
Offline
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 08 Lut, 2008 22:01
Posty: 3458
Miejscowość: wrzesnia
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Silnik: ACV--->AXL
zakupiłem sobie dodatkowe ubezpieczenie
http://www.blokada.pl/page7.php?&news_id=160#2
dzisiaj przyszedł komplet dokumentów i breloczek ,który dopina się do kluczy.
zapłaciłem za polisę na 36 miesięcy 129 zł, jak dzwoniłem się zapytać to zaoferowali mi taką promocję.
moim zdaniem dobra inwestycja.(niedawno zgubiłem oryginalny kluczyk i pozostał mi tylko jeden)
na tą chwilę zakładając ,że nic nie było kombinowane to oryginalny klucz na podstawie vin kosztuje 181 + 200 zakodowanie w serwisie p.kulczyka

_________________
Admin


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pon 02 Sty, 2012 17:00 
Offline
Sponsor 2012
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Maj, 2007 07:52
Posty: 5562
Miejscowość: z dolnośląskiego
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Samochód: Sprinterx2
Silnik: jakies tam są
a moze kupie taką polisę , a moze nie kupie :rotfl:

Juz od wszystkie polisy ubezpieczeniowe widzę są :D

Od szyb
Od kluczyków
niebawem będą od opon
od lamp :D
od piór wycieraczek itd :D

Ciekawe czy kołpaki tez bedzie mozna ubepzieczyc , od przykładowo odpadnięcia w czasie jazdy :D


Ostatnio edytowany przez Sterciu, Pon 02 Sty, 2012 22:35, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pon 02 Sty, 2012 17:04 
Offline
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 08 Lut, 2008 22:01
Posty: 3458
Miejscowość: wrzesnia
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Silnik: ACV--->AXL
;D kup sobie polisę .....

_________________
Admin


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pon 02 Sty, 2012 17:09 
Offline
Sponsor 2012
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Maj, 2007 07:52
Posty: 5562
Miejscowość: z dolnośląskiego
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Samochód: Sprinterx2
Silnik: jakies tam są
hehe...

Ostatnio do smarta dorobiłem zapasowy kluczyk za 20zł , więc taniej niz to ubezpieczenie :D


Ostatnio edytowany przez Sterciu, Pon 02 Sty, 2012 17:45, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pon 02 Sty, 2012 17:20 
Offline
Stary wyjadacz

Rejestracja: Czw 21 Sty, 2010 10:24
Posty: 2316
Miejscowość: Polska
Podziękował : 46 razy
Otrzymał podziękowań: 38 razy
Blondynki.
Mówisz 381 za dorobienie klucza... AŁA!?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pon 02 Sty, 2012 18:18 
Online
Sponsor 2013

Rejestracja: Śro 21 Lis, 2007 15:25
Posty: 5433
Miejscowość: Mazowieckie,Temporary-GB
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 191 razy
Otrzymał podziękowań: 99 razy
Samochód: Silny jak kon
Silnik: Lubi paliwko z Orlen
surv napisał(a):
Blondynki.
Mówisz 381 za dorobienie klucza... AŁA!?

Ano takie rzeczy kosztuja,chyba ze zrobi to jakis magik ,ale on tez za darmo nie zrobi.

_________________
Sprzedam silnik 2,4D i caly osprzet napedowy do Vw T4.
Oraz 4 felgi z oponami Barum, gumy jak nowe.
Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej.


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Czw 21 Cze, 2012 20:13 
Offline
Bywalec
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 22 Cze, 2011 06:17
Posty: 53
Miejscowość: Praga Północ, gdzie to zapytacie? poszukajcie :)
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: T4 Multivan
Silnik: 2.4 D
VW T4 2.4D
Allianz - Warszawa
60% zniżki za bezszkodowość
płatne w trzech ratach
I rata 324,-
II rata za 4 miesiące 243,-
III rata za następne 4 miesiące 242,-

Nic taniej nie znalazłem, a swoją drogą w dowodzie rejestracyjnym mam napisane "samochód osobowy" a firmy ubezpieczeniowe traktują mojego Muttivana jak ciężarówkę.

_________________
Pozdrawiam
Irek
http://www.kali-tramp.pl


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Czw 21 Cze, 2012 20:39 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 16 Lip, 2009 15:35
Posty: 2917
Miejscowość: KRAKóW
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 56 razy
Samochód: VW T4 Caravella
Silnik: 2,5B AET
kalisio napisał(a):
VW T4 2.4D
Allianz - Warszawa
60% zniżki za bezszkodowość
płatne w trzech ratach
I rata 324,-
II rata za 4 miesiące 243,-
III rata za następne 4 miesiące 242,-

Nic taniej nie znalazłem, a swoją drogą w dowodzie rejestracyjnym mam napisane "samochód osobowy" a firmy ubezpieczeniowe traktują mojego Muttivana jak ciężarówkę.

W PZU masz najtaniej,

_________________
Bandyci Mogą Wszystko
Pamiętaj ,ze gaz niszczy silniki ,ale tylko tym ,którzy go nie maja :mrgreen:
"Nie dyskutuj z idiotą, sprowadzi cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..."


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Czw 21 Cze, 2012 21:10 
Offline
Sponsor 2012
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Maj, 2007 07:52
Posty: 5562
Miejscowość: z dolnośląskiego
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Samochód: Sprinterx2
Silnik: jakies tam są
chemik211 napisał(a):
W PZU masz najtaniej,


Tak , zwłaszcza we Wrocławiu , oferta PZU od najtańszej jaką znalazłem na T4 jest jakies 170zł drozsza na składce przy pełnych znizkach...

Ubezpieczalem teraz w czerwcu Sprintera OC , najtaniej wyszło w PTU , dokładnie 520zł/rok z NNW , byłem w PZU , składka za sprintera bez NNW to 740zł/rok. Do tej pory było auto w compensie ale stawka podobna jak w pzu wyszła tylko ze OC+NNW... AC zostało w compensie....


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pią 22 Cze, 2012 11:42 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Wto 07 Paź, 2008 06:29
Posty: 25
Miejscowość: Gdynia
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
W Gdyni szukałem ubezpieczyciela i nic poniżej 700zł przy zniżkach 60% dla VW T4 2,4D Multivan zarejestrowany jako osobowy na 6 osób nie mogłem znaleźć. Dopiero po telefonicznych negocjacjach z "PROAMA" udało mi się załatwić ubezpieczenie za cały rok OC + NNW za 679 zł. Było to absolutne minimum jakie udało mi się znaleźć z pośród chyba wszystkich możliwych ubezpieczycieli w Gdyni. Dane są aktualne na 12.06.2012r. a na początku marca bez negocjacji proponowali za niecałe 600 zł.


Góra
 Profil  
 
 
 [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2022 phpBB3 Group